Niepubliczne Centrum Stomatologii Antonina Krzisz-Auguścik

Nasz gabinet

Właśnie odwiedziłeś nasz wyjątkowy gabinet, który został zorganizowany aby opiekować się pacjentami od momentu pierwszego zgłoszenia, poprzez leczenie, aż po opiekę po wyleczeniu. Nasze doświadczenie wskazuje, że tylko wtedy razem osiągniemy trwałe i zadowalające efekty.

Mamy do dyspozycji najnowsze osiągnięcia techniki i wiedzy aby zaspokoić nawet najwyższe wymagania w zakresie kosmetyki i Twojego komfortu. Wzorujemy się na czołowych i uznanych w świecie autorytetach, co daje Tobie najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych przez nas zabiegów. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe poprzez doskonalenie oraz wykorzystanie nowości nauki. Wprowadzamy nowe technologie, korzystamy z nowoczesnych urządzeń takich jak OZONYTRON, system VECTOR,ENDOMASTER.

Dla wygody i bezpieczeństwa pacjentów gabinet jest wyposażony w najnowszy system radiowizjografii pośredniej VistaScan Mini współpracujący z aparatem RTG Gendex Expert DC.


W celu jeszcze skuteczniejszej diagnostyki, jak również celem łatwiejszego i dokładniejszego omówienia problemów terapeutycznych naszych pacjentów, gabinet nasz został wyposażony w nowy zestaw komputerowy z dużym monitorem LCD oraz kamerę wewnątrzustną.
Wysokiej jakości obraz przesyłany z kamery do monitora LCD stwarza możliwość dokładnego przeglądu stanu zębów i pokazania ich pacjentowi bez sięgania po lusterka.

Słowa są teraz poparte informacją wizualną, co trafia do wyobraźni pacjenta i daje mu świadomość kontroli nad stanem zdrowia jamy ustnej. Nowe standardy obsługi w gabinecie dotyczą także kwestii informowania na bieżąco pacjenta o rozległości zmian chorobowych. Pacjentowi łatwiej zrozumieć potrzebę leczenia stomatologicznego, wymiany wypełnienia czy odbudowy protetycznej.

Staramy się sprostać wymaganiom nie tylko dorosłych, ale również bardzo wymagającej część naszej społeczności, mianowicie dzieci, które zrażone dotychczasowym leczeniem mogą liczyć na całkowicie bezbolesne zabiegi.

Na wizyty można umawiać się osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy gabinetu. Dzięki stronie www gabinet otwarty jest dla Państwa przez całą dobę. Dla wygody naszych pacjentów staramy sie unikać oczekiwania w poczekalni dłuższego niż 10 minut. Dlatego wyznaczamy Państwu konkretne godziny wizyt. Prosimy o punktualne przychodzenie do gabinetu lub, jeśli nie jest to możliwe o wcześniejszy telefon. Zmienimy Państwa termin wizyty, jeżeli ustalony wcześniej nie jest odpowiedni.